manzele pujcka

Přinášíme vám výhodu 100% online služby!

Net půjčky.cz (podobně jako je internetové bankovnictví nebo platba kartou) Vám výrazně ušetří čas při hledání půjčky. Už nemusíte obejít spoustu bank a nebakovních společností, kvůli půjčce.
Na Net půjčka.cz najdete půjčky garantované ČNB a najdete zde půjčky od 30 000 až do 500 000 Kč. Snadno vyřešíte své finanční výdaje nebo potřeby pro svůj sen, vyplněním online žádosti.

Zprostředkovatel těchto půjček ( půjčka na dovču, půjčka na dárek, raketová půjčka, půjčit ihned, ) je společnost LeadX Group s.r.o. IČO: 035 51 369, se sídlem Jankovcova 1569/2c, Holešovice, 170 00 Praha 7, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 233589, je registrována u České národní banky, jakožto samostatný zprostředkovatel spotřebitelského úvěru, zapsaného v registru vedeném Českou národní bankou.


Webové stránky Net půjčky.cz samostatně neposkytne žádnou půjčku pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi. Nenese žádnou odpovědnost za způsob propagace na této webové stránce.

Za Vaše rozhodnutí Net půjčky.cz nenesou odpovědnost, která přijmete na základě informací na této webové stránce.