Ty opravdu nejzajímavější hotovostní půjčky na našem trhu

Český trh se zaměřuje samozřejmě hlavně na takzvané bezhotovostní půjčky, jedno kliknutí myši a vše je vyřízeno. Peníze převede banka a na žadateli je jen, aby včas a v pořádku splácel. I když se může zdát, že hotovostní půjčky jsou kvůli internetovému bankovnictví a zrychlenému životu online spíše na ústupu, opak je pravdou. Stále jde o oblíbený produkt, který má ráda zejména starší generace. Existuje i mnoho lidí, kteří před anonymním posláním peněz do banky ocení spíše osobní jednání. A právě pro ty jsou klasické hotovostní půjčky určeny především.

Vyřízení rozhodně nebude trvat celý týden

Pojďme si představit několik zajímavých možností, které se v tomto ohledu nabízejí. Výhodou hotovostních půjček je mimo jiné i to, že nemusíte na nic myslet. Dostanete peníze přímo na ruku oproti podpisu smlouvy a každý týden nebo měsíc se až k vám domů v domluvený čas staví kurýr, který si vybere splátku. Žádný trvalý příkaz, žádné chození do banky.

V nabídce je například Smart půjčka, ale také Provident půjčka. Pojďme si rozebrat, v čem se liší a která z nich by mohla být výhodnější alternativou takřka pro každého!

Název půjčky Smart půjčka Provident půjčka
Možný rozsah 5 až 70 tisíc korun 6 až 90 tisíc korun
Úroková sazba / RPSN od 21 / 146,7 % 22 / 87,88 %
Doba splatnosti 13 a 16 měsíců 45 týdnů až 24 měsíců

 

Zde záleží spíše na tom, na jak dlouho si chcete půjčit peníze. Provident dává lepší svobodu volby, splátky lze rozprostřít prakticky mezi jeden až dva roky, každý týden máte návštěvu – která si přijde pro splátku – nic, na co byste museli pořád myslet. Výhodou Providentu je i poměrně nízké RPSN, alespoň ve srovnání se Smart půjčkou.

Nebankovní půjčky jsou proto opravdu vítané, vyřízení je rychlé i u jejich hotovostní formy, není pravdou, že jenom ta bezhotovostní je vyřízena za pět minut. Úvěr je rozhodně sjednán rychle, ale musíte si jej také pečlivě promyslet. Pečlivý výběr, kde zhodnotíte doplňkové služby, RPSN a další věci, které poví o výhodnosti nebo nevýhodnosti nabídky opravdu maximum, je prostě nutný. Kdo by také stál o to, aby díky dlouhodobému úvěru přišel na nevýhodných úrocích o několik tisíc ročně, že?

Autor příspěvku: admin