Nejvýhodnější a nejserioznější půjčka v ČR

Click Credit je jedna z nejnovějších mikropůjček na Českém finančním trhu a je provozována českou společností. Půjčka byla zpočátku testována výhradně mezi studenty. Nyní však máte možnost půjčit si peníze od nich i vy.

Nezávislé servery zabývající se financemi a půjčkami přihlížejí k nahlížení do registrů a sankční doložky a cenu půjčky. Podle těchto faktorů je Click Credit nejvýhodnější a nejserióznější půjčka v ČR. Za zapůjčených 1000 kč vrátíte 33 kč. Aktuální výše RPSN je 48%. Půjčka nabízí nejnižší úrok mezi společnostmi, které poskytují půjčky do 5000 kč. Další výhodou půjčky je, že si peníze můžete nechat vyplatit i prostřednictvím terminálu sazka. Peníze si tak může vyzvednout opravdu rychle. Tato nebankovní půjčka byla vytvořena jako součást skupiny Home Credit, (jednoho z největších poskytovatelů půjček v Čr) jako levnější alternativa ke konkurenčním mikropůjčkám. Přináší do tohoto byznysu inovaci a jednoduchost. Jednorázově si můžete půjčit od 1 000 do 5 000 kč. Studenti, kteří vlastní kartu ISIC si mohou půjčit 1 000 kč zdarma.

Půjčku můžete získat vyplněním online formuláře na stránkách Click Creditu. Nepůjčí vám ovšem pokud máte exekuci nebo jste v insolvenci. Můžete si vybrat klasickou rychlou půjčku nebo si nechat půjčku schválit a peníze si ponechat jako finanční rezervu pro pozdější čerpání. Půjčku může dostat osoba starší 18 let, není vyžadováno potvrzení o příjmu, naopak musíte mít vlastní bankovní účet. Click Credit je členem registru dlužníků Solus, dbá na to, aby se jeho klienti nezadlužili víc než je únosná míra a nedostali se tak do dluhové pasti. Pokud máte více závazků, půjčku s největší pravděpodobností nezískáte. Stejně tak si nemůžete půjčit další peníze nebo půjčku navýšit dokud nesplatíte aktuální dlužnou částku. Firma chrání data svých klientů a vy se tak nemusíte bát odeslat pomocí formuláře vaše osobní data, které nebankovní půjčky vyžadují.

Díky nízkým úrokům, rychlosti vyřízení a způsobu převodu peněz si tuto spolehlivou půjčku oblíbili nejen studenti, ale také osoby s nízkými příjmy jako jsou důchodci, začínající podnikatelé nebo maminky na mateřské. Prodloužení půjčky je možné pouze se splacením části závazku. Click Credit navíc zvažuje rozšíření této nejvýhodnější půjčky i za hranice České republiky. Další výhodou půčky je to, že za vyřízení půjčky nehradíte žádný poplatek předem. Výsledek schválení půjčky znáte do 60 vteřin. Poté vám je vygenerována a odeslána na váš email rámcová smlouva. Po jejím potvrzení a odeslání zpět vám jsou převedeny peníze na účet nebo jsou připraveny k vyzvenutí na terminálu sazky. Půjčka Click Credit vám tedy nabízí pouze samé výhody, tak proč ji tedy nezkusit? V případě potřeby si můžete půjčit pouze jednorázově. Vyzkoušejte nezávislý srovnávač půjček CoolPůjčky.cz a ušetřete tisíce korun na poplatcích a úrocích.

Autor příspěvku: admin