Banky a nebankovní společnosti

Množství bank a nebankovních společností na území nejen České republiky neustále roste a lidé si díky tomuto faktu mohou vzít mnohem více půjček a také mohou využít ještě jiných finančních produktů. Banky i nebankovní společnosti mají z hlediska četnosti svých služeb co nabídnout.

Tvrdit, že bankovní společnosti jsou výhodnější než ty nebankovní by bylo jistě chybné a opak platí stejně. Všechno je neskutečně individuální a je vhodné se orientovat ryze dle konkrétních podmínek u dané společnosti. Rozhodně je skvělé najít alternativy jak u bank, tak i u některých společností mimo bankovní sektor. Začneme tedy nebankovními společnosti a ty může jistě dobře reprezentovat kupříkladu společnost Ferratum. Jejím hlavním produktem je půjčka do 10 000 korun. Jde o ryze nebankovní půjčku, které je určena pro širokou veřejnost. Půjčit si tedy může kdokoli, kdo o půjčku prakticky požádá.

Není problém jít pro úvěr do společnosti Ferratum i pro ty, kteří nemají pravidelný příjem. Ženy na mateřské dovolené a důchodci u bankovních společností mají dveře většinou zavřené, a proto mohou jít právě do této společnosti, kde se svou žádostí obstojí. Žádost o půjčku je jednoduchá a k dispozici ji mají zájemci na internetu. Online formulář této společnosti není nijak složitý. Po jeho vyplnění bude zájemce kontaktován zástupcem společnosti Ferratum a vše se pohne dopředu k vyřízení půjčky.

TIP: Můžete si sjednat Tesco půjčku za skvělé podmínky.

Pro úvěry mohou jít zájemci i do bankovních domů, které mají též co nabídnout. Výhodné půjčky jsou třeba v portfoliu produktů společnosti Citibank. I takzvané Citi karty jsou schopny nabídnout skvělou alternativu půjčky. Jde spíše sice o drobné půjčky, nicméně 55 dnů trvající bezúročné období může lecčemu pomoct. U jakékoli karty od společnosti Citibank se lze spolehnou na možnosti půjčky jako takové. Citi karty umožňují vstoupit svým majitelům i do Citi Clubu. Ten představuje skvělou alternativu pro všechny lidi, kteří chtějí získat nějaké ze slev. Při platbě prostřednictvím platební karty Citi získávají její majitelé slevu ve výši 2% z celkového nákupu u jakéhokoli obchodníka. U smluvních partnerů společnosti Citibank činí sleva až pohádkových 25% na vybrané produkty a služby. Citi karty mohou být specifické, což dokazuje kupříkladu Billa Citi karta anebo Shell Citi karta či kreditní karty vydávané ve spolupráci s mobilním operátorem O2.

Autor příspěvku: admin